Melatonin Rapid komplex 5mg, 30tbl

Neohodnoceno
 
 

Melatonin rapid komplex 5 mg, 30tbl.

U vás do 2-3 dnů

  • Pro lepší usínání a kvalitní spánek, při nespavosti
  • Tablety rozpustné v ústech - s rychlejším účinkem
  • 30 tablet v balení
  • Český výrobek
Dostupnost Momentálně nedostupné
235 Kč / ks    
Kód produktu 147
Kategorie Zdraví, imunita, trávení
 

Melatonin rapid komplex 5 mg, 30tbl.

Jedinečná kombinace melatoninu a rostlinných extraktů Griffonia simplicifolia a Magnolia officinalis pro lepší usínání a kvalitní spánek a při nespavosti. 

Melatonin přispívá ke zkrácení doby nutné pro usnutí. - Schválené zdravotní tvrzení dle EU.

Rychlý nástup účinku, již do 10 minut!

Užívání Melatoninu přispívá i ke zmírnění subjektivního pocitu únavy v důsledku časového posunu (tzv. jet lag).

Přípravek Melatonin Rapid je výjimečný využitím ODT (orodispergovatelných) formy tablet, které se rozpouští již na sliznici v ústech a tím přináší požadovaný rychlý účinek. Je prokázáno, že nástup účinku ODT tablet je 2x rychlejší než u klasických tablet.

K absorpci účinných látek dochází přes sliznici v ústech a horním jícnu, což zaručuje vyšší efektivitu a účinek, než vstřebávání přes zažívací trakt a játra.

Hormon melatonin je také nazýván jako "hormon spánku". Produkce melatoninu probíhá v epifýze (součást mezimozku) a jeho hladina je přímo závislá na pravidelném střídání světla a tmy. Tvorba tohoto hormonu se výrazně snižuje spolu s narůstajícím věkem člověka.

Extrakt z rostliny Griffonia simplicifolia zvyšuje hladinu serotoninu v našem těle. Tento hormon přispívá k dobré náladě, pocitu spokojenosti a také přináší lepší spánek.

Magnolia officinalis extrakt podporuje tvorbu kyseliny gama aminomáselné (GABA), která pomáhá stimulovat spánek a uklidnit tělo i mysl (neurotransmiter).

Složení: Melatonin 1,0 mg, Griffonia simplicifolia extrakt 2,0 mg, Magnolia officinalis extrakt 2,0 mg. 

Doporučené dávkování: 1 tableta těsně před spaním, přímo rozpustné v ústech. Nerozkousaná tableta se vloží pod jazyk nebo mezi dáseň a ret a nechá se zvolna rozplynout v ústech. Doporučujeme tabletu nepolykat a nezapíjet.

Upozornění: Výrobek není vhodný pro osoby mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Užívání je vhodné konzultovat s lékařem. Užívat jen před předpokládanou dobou spánku, protože může způsobit ospalost. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 ºC. Chraňte před slunečním zářením. Příznivý účinek na zmírnění subjektivního pocitu únavy tzv. jet lag se dosáhne při příjmu minimálně 0,5 mg melatoninu těsně před spaním první den cesty a několik následujících dní po příchodu na místo určení. Příznivý účinek pro rychlé usnutí se dosáhne při příjmu min. 1 mg melatoninu těsně před spaním.

Výrobce: Salutem Pharma s.r.o., Česká Republika